ورود اعضا | عضویت در سایت | کاربر مهمان خوش آمدی

اخبار

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ترجمه و چاپ اولین کتاب پرایس اکشن به زبان فارسی 1396/6/13 اولین کتاب از مجموعه کتابهای آموزش پرایس اکشن اثر ال بروکز به ترجمه جناب آقای آرش حکمت توسط این موسسه منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. این کتاب به موضوع روند و تحلیل تکنیکال با پرایس اکشن می پردازد.
علاقه مندان میتوانند فهرست و بخشی از مطالب عنوان شده در کتاب را همین سایت پیگیری نمایند
 
 
چاپ کتاب معاملات سودآور به روش Chaos 1396/6/13 کتاب معاملات سودآور به روش Chaos یا همان تئوری آشوب اثر مهم و کاربردی تالیف بیل ویلیامز به همراه دخترش جاستین با ترجمه آقایان محمد پورانی و محمدرضا پورانی توسط این موسسه چاپ و منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است
 
 
 
 
حضور انتشارات آراد کتاب در نمایشگاه بین المللی بورس،بانک در فروردین ماه امسال 1396/1/15 انتشارات آراد کتاب طبق روال سالهای گذشته در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه نیز حضور خواهد داشت و تلاش میکند با چاپ جدیدترین عناوین نسبت به سنوات گذشته حضور پر رنگ تری داشته باشد.
در نمایشگاه امسال انتشارات آراد کتاب در سالن 31A یا همان سالن میلاد در طبقه همکف پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
نمایشگاه بورس، بانک و بیمه امسال از تاریخ 26 تا 29 فروردین 1396 برگزار میگردد.
 
 
کتاب 1001 نکته سلامتی کتابی نفیس و دارای تصاویر رنگی به چاپ رسید 1396/1/14 کتابی که در پیش‌رو دارید مجموعه‌ای از امکانات در دسترس و جمیع وسایلی منجمله روش‌های تغذیه و آماده نمودن مواد خوراکی و حتی روش‌های کسب درآمد روزانه که در تداوم حیات و سلامتی ما نقش‌های مهمی ایفا می‌کنند.
بعد از تحریر و تدوین این کتاب بود که به فلسفه آیورودا هندی آشنا شدم، با کمال تعجب هر چه را که در این فلسفه زندگی، به منطور کسب سلامتی بشر آورده، که خود یک رشته دانشگاهی طب آیورودا می‌باشد که در هفت سال تدریس می‌شود، من در این کتاب گنجانیده بودم، اینک با فراغ بال و افتخار همه این مجموعه را که خود بخود در ورای ضمیرم گردآوری نمودم با اخلاص به انسان‌های تشنه راه و روش‌های رسیدن به یک سلامتی پایدار، عمر با عزت و زیست سالم تقدیم می نمایم.